Средба на премиерот Заев и владини претставници со пратеници од политичките партии Алијанса за Албанците и Алтернатива

На 31.3.2021 (среда) во Собрание со почеток во 10:00 часот премиерот Зоран Заев придружен од владини претставници ќе оствари работна средба со пратеници на политичките партии Алијанса за Албанците и Алтернатива. 
 

Календар Влада: 
E mërkurë, Mars 31, 2021 - 10:00 to E enjte, Prill 1, 2021 - 10:45